Колегіальні органи
Колегія ЦДАВО України

Колегія Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України (ЦДАВО України) є дорадчим органом і утворюється для погодженого вирішення питань, що належать до його компетенції, вільного колективного обговорення найважливіших напрямів його діяльності.

детальніше…
Науково-методична рада ЦДАВО України

Науково-методична рада Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України (ЦДАВО України) створюється відповідно до Положення про ЦДАВО України для розгляду питань, пов'язаних з організацією, визначенням основних напрямів та оцінки результатів науково-дослідної та методичної роботи. Науково-методична рада є дорадчим органом.

детальніше…
Експертно-перевірна комісія (ЕПК) ЦДАВО України

ЕПК є постійно діючим дорадчим органом. Рішення ЕПК затверджуються директором державного архіву, після чого є обов'язковими для виконання всіма державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, об'єднаннями громадян, що перебувають у зоні комплектування державного архіву.

детальніше…
Виставки
Куренівська трагедія 13 березня 1961 року: причини і наслідки детальніше…
Новини
Свято 8 березня

Директор архіву Н. В. Маковська привітала співробітниць архіву з 8 березня

детальніше…
21 лютого 2013 року

Відбулось розширене засідання колегії ЦДАВО України

детальніше…
6 лютого 2013 року

Начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Т. П. Папакіна провела консультації та практичні заняття для представників Галузевого державного архіву Держспецзвязку, під час яких їх ознайомлено з умовами зберігання та доступу до облікових документів, веденням окремих облікових документів. Особливу увагу було звернено на порядок ведення справ фондів.

детальніше…
Адреса: 03110, м. Київ-110,
вул. Солом’янська, 24
Тел.: (044) 275-36-66
Факс: 275-12-55
© Центральний державний архів вищих органів влади та управління України
© «Архівні інформаційні системи»
© ЗАТ «Альт-Софт» Інформаційні та комунікаціні технології
ЗАО «Альт-Софт» Информационные и коммуникационные технологии